Hollands KroonPolitiek

Nieuwe gemeentesecretaris voor Hollands Kroon

Advertentie:

Hollands Kroon – De gemeente Hollands Kroon heeft een nieuwe gemeentesecretaris gevonden. Hans van der Woude (52) neemt het stokje over van Jan Willem Kradolfer en begint op 1 oktober als gemeentesecretaris/algemeen directeur. Hij komt van de gemeente Edam–Volendam.

“Ik ben dankbaar voor zes prachtige jaren in Edam-Volendam en voor de goede samenwerking met organisatie, college(s), raad en regio”, meldt Van der Woude op zijn LinkedInpagina. “Ik zie uit naar de kennismaking met de mooie gemeente Hollands Kroon.”

Voordat Van der Woude in 2018 aan de slag ging in Edam-Volendam, had de Zaankanter een lange ambtelijke carrière bij de gemeente Zaanstad. Hij deed ook bestuurlijke ervaring op bij de lokale CDA-afdeling, de Protestantse gemeente Zaandam en de Zaanse korfbalvereniging ZKC ’31.

Noordkop Centraal

Bovenstaand bericht is afkomstig van Noordkop Centraal, de publieke lokale omroep voor Schagen. Noordkop Centraal is mediapartner van Regio Noordkop.

Wellicht ook interessant

Back to top button