Uitgaan

Singing Surrender zingt in de Keesschuur

Advertentie:

Anna Pauwlowna – Het Schager koor Singing Surrender komt acte de présence te geven in de Keesschuur.

Singing Surrender is een Gospel- en Popkoor en bestaat uit zo’n 35 vrouwen en mannen. Het koor zingt vierstemmig en het repertoire is zeer gevarieerd. Niet alleen zingt Singing Surrender gospel en pop, maar ook musical-medleys, evergreens en Nederlands-talige liedjes. Brenda Stolk is de dirigente van Singing Surrender.

De deuren gaan op zondag 9 maart om 13:00 uur open. De eerste song wordt ingezet om 14:00 uur. De toegang is vrij. De Keesschuur is gevestigd aan de Middenweg 9b Anna Paulowna. Belangstellenden wordt verzocht om te parkeren bij de begraafplaats teneinde geen overlast te veroorzaken bij de buren.

Uwe Smit

Uwe is als vrijwilliger actief voor de omroep. Hij is twee keer per week werkzaam als bureauredacteur ter ondersteuning van de redactie. Contact met Uwe? Mail naar uwe@regionoordkop.nl.

Wellicht ook interessant

Back to top button