Den Helder – Een auto is in de nacht van maandag op dinsdag uitgebrand tegen de gevel van een flatgebouw in Den Helder. De brand was ontstaan in een geparkeerde personenauto aan de Grebbestraat.
De brandweer schaalde onderweg op, omdat de auto vlak tegen een appartementencomplex stond. De brandweer heeft de auto geblust en heeft -op gebarsten ruiten en verbrandde verf na- de flat kunnen redden van aanzienlijke schade. De auto is echter total loss. De brandweer heeft overslag naar het flatgebouw kunnen voorkomen. Hoe de brand was ontstaan is onbekend.
Onderweg naar de melding heeft de brandweer een foutgeparkeerde auto moeten rammen om bij het adres van de brand te komen. De auto heeft hierdoor aanzienlijke schade. Er zijn schadeformulieren ingevuld door beide partijen.