Lutjewinkel/’t Veld – Wonen Plus Welzijn heeft een aantal vaste bijeenkomsten waar bewoners elkaar kunnen ontmoeten. Inwoners van de Noordkop zijn onder meer welkom in Lutjewinkel en ’t Veld.
Iedereen is elke woensdagochtend tussen 09:30 en 12:00 uur welkom op de Doet & Ontmoetgroep in Cultuurhuis De Kolk. Deze samenkomst kent een open inloop waar inwoners terecht kunnen voor een praatje, andere mensen ontmoeten en met elkaar genieten van een kopje koffie of thee. Ook is er tijd en ruimte om gezamenlijk een spelletje of een andere activiteit te doen.
Naast de Doet & Ontmoetgroep is er in Lutjewinkel ook iedere laatste zondag van de maand een gezamenlijke brunch. Iedereen is dan van 11:30 tot 13:30 uur welkom in Cultuurhuis De Kolk. De brunch wordt door een groep enthousiaste vrijwilligers georganiseerd. Cultuurhuis De Kolk heeft een keuken die de vrijwilligers naar hartenlust kunnen gebruiken om lekkere gerechten en hapjes voor de gasten te maken. De kosten voor de brunch zijn € 9,00. Het adres is Weereweg 32 in Lutjewinkel.
Doet & Ontmoet in ’t Veld
Ook in ’t Veld is er een Doet & Ontmoetgroep. Geïnteresseerden zijn iedere donderdagochtend van 09:30 tot 12:00 uur welkom in Dorpshuis De Harmonie aan Zwarteweg 13a in ’t Veld. Deze zit bij binnenkomst links, aan het einde van de lange gang. Ontmoeting, iets samen met andere mensen doen en nieuwe mensen leren kennen, staan centraal. Gezamenlijk worden er activiteiten bedacht en gedaan.