Hollands KroonVideo

Video: Opknapbeurt voor park ‘De Meet’

Advertentie:

Niedorp – Vrijwilligers hebben park ‘De Meet’ aan de Trambaan een opknapbeurt gegeven. Het groen is gesnoeid en het schelpenpad is vernieuwd.

Het bedrijf Spaansen uit Winkel schonk zes kuub schelpen om het pad op te knappen. Deze zijn zaterdag 8 maart vakkundig door vrijwilligers over het oude pad uitgestrooid.

Extra hulp tijdens NLdoet
Niet alles kon op deze dag worden gedaan en daarom zal er volgende week zaterdag 15 maart tijdens NLdoet weer een oproep worden gedaan aan vrijwilligers om te komen helpen. Iedereen is welkom vanaf 09.30 uur. Voor koffie wordt gezorgd.

Cor Lont

Dit bericht is geplaatst door Cor Lont. Ik ben al vele jaren op vrijwillige basis werkzaam bij de omroep. Mijn taak is het schrijven van allerlei artikelen en het maken van korte videoreportages. Ik ben bereikbaar via cor@regionoordkop.nl.

Reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Wellicht ook interessant

Back to top button