Den Helder

Conference Parisiennes herken je aan hun benen gaat niet door

Advertentie:

Den Helder – De conference Parisiennes herken je aan hun benen van Andy Arnts gaat vanwege ziekte van Arnts niet door. De voorstelling stond gepland voor vrijdag 10 februari.

De conference Parisiennes herken je aan hun benen zou worden gehouden in de Triade. Aan de hand van zijn nieuwe verhalenbundel zou het publiek met Andy Arnts een kleine tour de France maken. Daarbij zouden ze onder meer kennismaken met Labelle Otero, de temperamentvolle courtisane die als variété danseres furore maakte in Parijs.

Organisator Alliance Française Den Helder heeft nog niet bekendgemaakt wanneer de show wordt ingehaald.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

Wellicht ook interessant

Back to top button