Den HelderSport

Nog één keer binnen kijken in oude sporthal Sportlaan

Overtollige sportattributen mogen gratis weg!

Advertentie:

Den Helder – Duizenden mensen hebben de afgelopen zestig jaar in Sporthal Sportlaan gesport of woonden er wedstrijden en toernooien bij. De Helderse hal, geopend op 1 juni 1964, krijgt binnenkort een nieuwe bestemming als padelcentrum. Maandag 16 oktober wordt begonnen met een ingrijpende verbouwing, waarbij ook de houten vloer er uit gaat. Om nog eenmaal de kans te bieden de hal in zijn huidige staat te zien, is er komende zaterdag 12 oktober van 09.00 tot 11.00 uur een bescheiden open huis. Dan kan een blik worden geworpen in de grote hal, waar menige kampioensbasketbalwedstrijd is gespeeld. Ook kan kennisgenomen worden van de plannen van ondernemers Frank, Jesse en Sem van den Hoek voor het padelcentrum.

In de sporthal staan overtollige sportattributen die nog geen nieuwe bestemming hebben gevonden, alsook mobiele tribunes en schoolbanken voor in sportzalen. Verenigingen, organisaties of scholen die interesse hebben, kunnen via de website van De Helderse Uitdaging (helderseuitdaging.nl) of zaterdagmorgen ter plekke nog hun slag slaan. Belangrijke voorwaarde is wel dat de spullen nog dezelfde zaterdag worden weggehaald, omdat de hal vanaf maandag leeg moet zijn. Alle attributen zijn gratis, maar de nieuwe gebruiker is zelf verantwoordelijk voor de veiligheidskeuringen.

Voor de houten vloer is in het verleden al veel belangstelling getoond. Deze blijkt echter zodanig te zijn bevestigd op de fundering, dat het heel moeilijk is om daar grote stukken uit te zagen. Wel zal het iconische stukje vloer dat ooit is aangebracht ter ere van kampioenscoach Meindert van Veen, in zijn geheel worden verwijderd en bewaard blijven. Mogelijk dat er voor sportliefhebbers ná volgende week nog een mogelijkheid komt om een klein stukje sportvloer te verwerven.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

2 reacties

  1. Ik heb mooie herinneringen aan deze sporthal succes met de verbouwing laat het een aanwinst zijn voor Den Helder Suncity

Wellicht ook interessant

Back to top button