Jeugd

Fromage, Béret, Baguette, de Franse taal is altijd pret!

Adverentie

Julianadorp – Klas JAT2A van het Junior College won met deze slogan “Fromage, Béret, Baguette, de Franse taal is altijd pret!” de landelijke wedstrijd rond de dag van de Franse taal. Deze wedstrijd is georganiseerd door Levende Talen Frans en dit jaar deed het Junior College voor het eerst mee. En met succes dus! Ze wonnen hiermee bioscoopkaartjes voor de hele klas.

“De leerlingen hebben goed nagedacht over de slogan”, aldus de Franse Juf Michelle Versluijs. De slogan moest gaan over het vak Frans en dus niet alleen over Frankrijk. Dat er twee talen zijn gebruikt is volgens de docent waarschijnlijk wel de kracht van de slogan. “Werd de eerste selectie nog gedaan met likes op Facebook, uiteindelijk koos een vakjury klas JAT2A tot winnaar”, aldus een trotse juf.

Fromage Béret Baguette de Franse taal is altijd pret (aangeleverde foto)
Toon meer

DHfoto

DHFoto is een vaste redactiepartner van Regio Noordkop. Het bedrijf is gevestigd in Den Helder en bereikbaar via 06 - 52 42 12 11

Wellicht ook interessant

Back to top button