
Den Helder – Omring biedt een unieke kans voor mensen zonder zorgervaring die een carrière in de zorg ambiëren. Op vrijdag 16 mei organiseert Omring een inspirerende ‘Beleef de Zorg’-middag op locatie Den Koogh in Den Helder. Tussen 15.30 en 18.00 uur kunnen geïnteresseerden vrijblijvend kennismaken met Omring en de zorg en alles te weten komen over de opleidingsmogelijkheden voor mensen zonder zorgervaring die graag een nieuwe stap in hun carrière willen zetten.
De zorgorganisatie Omring biedt opleidingsplekken aan voor functies als Helpende Plus, Verzorgende IG en Verpleegkundige. Deze plekken zijn speciaal bedoeld voor zij-instromers die een carrièreswitch naar de zorg willen maken. Deelnemers krijgen de kans om te werken op een woonzorglocatie of in een thuiszorgteam, terwijl ze tegelijkertijd een mbo-opleiding volgen bij Vonk. Ze komen direct in dienst bij Omring, ontvangen salaris en krijgen begeleiding van ervaren professionals.
In gesprek met toekomstige collega’s
Tijdens de ‘Beleef de Zorg’-middag kunnen deelnemers in gesprek gaan met toekomstige collega’s en alles te weten komen over werken en leren bij Omring. Vooraf aanmelden is niet nodig. Meer informatie is te vinden op werkenbijomring.nl of door te bellen naar 088 206 71 01.
Omring zet zich in voor de zorg en ondersteuning van ouderen en kwetsbare mensen, met een breed scala aan producten en diensten en een toegewijd team van professionals. Hun missie is om de levenskwaliteit van cliënten te verbeteren.