Lille/Oudeschild – In de Krawatencross in het Belgische Lille kwam zondag de Texelse veldrijdster Denise Betsema slecht op gang. Het parkoers was zanderig en veelal droog.
Eenmaal op gang kon Denise beginnen aan een inhaalrace om op een twaalfde plaats te eindigen in deze wedstrijd. Annemarie Worst, haar naaste belager, had een aardige tijdwinst op Betsema geboekt en staat nu op de derde plaats in het X2O klassement met een voorsprong van 1 minuut 13.
De laatste wedstrijd voor dit klassement is zondag 18 februari in Brussel. Hopelijk kan Denise in tijd nog inhalen op Annemarie. Maar kort achter de Texelse staat de Belgische Laura Verdonschot met vier minuten achterstand. Dit snel opgekomen Belgisch talent was zondag duidelijk in tijd de betere. Op Laura verloor Betsema ruim drie minuten in de Krawatencross.