
Den Helder – Nederland gaat binnenkort weer naar de stembus. Ralf Dekker toerden daarom samen met partijleider Thierry Baudet, Gideon van Meijeren en Pepijn van Houwelingen door heel Nederland met de zogenoemde ‘Vredeskaravaan’.
Op zaterdagochtend was de eerste stop op Willemsoord. ”Het is een prachtige stad waar ik tijdens mijn allereerste kampanje ook ben geweest. Ik heb hier altijd een warm onthaal gekregen, dus ik wilde sowieso naar Den Helder.” Bezoekers konden tijdens het evenement in gesprek gaan met de FVD-leden en andere gelijkgestemden.
Er was een groot scherm bevestigd aan de karavaan waarop beelden van de FVD afgespeeld werden. Daarna kwamen Baudet, Dekker en van Houwelingen aan het woord. Zij vertelden over hoe ze de problematiek in ons land willen aanpakken en de Nederlander weer centraal moet komen te staan. ”Wij willen stoppen met de oorlog in Oekraïne, we willen geen klimaatplannen en we willen geen open grenzen zodat de massa-immigratie kan stoppen.”