Kop van Noord-Holland – De brandweer gaat van 16 tot 22 december weer de straat op om inwoners veilige feestdagen te wensen. Op verschillende plaatsen in Noord-Holland Noord delen brandweermannen en -vrouwen gratis LED-waxinelichtjes uit met daarbij een flyer vol tips om de feestdagen brandveilig te vieren.
Mensen mogen bovendien een kijkje nemen in de voertuigen en kunnen allerlei vragen stellen aan de brandweermensen. De brandweermensen zijn zichtbaar in diverse dorpen en steden in Noord-Holland Noord. De hulpdiensten doen onder meer Den Helder, Julianadorp en Slootdorp aan.
De beroepsploeg uit Den Helder gaat 17 december langs bij zorginstelling De Lichtboei (12:45 tot 13.15 uur), winkelcentrum Duinpassage (13:15 tot 14:30 uur) en winkelcentrum Marsdiepstraat (14:30 tot 15:45 uur). Op 17 december komen de brandweermedewerkers van Team Noordkop ook in actie in Den Helder. Zij bezoeken zorginstelling De Golfstroom (12:45 tot 13:15 uur), zorginstelling Den Koogh en MFC Boerderij (13:15 tot 14:30 uur) en winkelcentrum de Schooten (14:30 tot 15:45 uur). Op 21 en 22 december is er nog een mogelijkheid in de marinestad. De brandweer is beide dagen van 12:00 tot 15:00 uur in de binnenstad tijdens X-MAS Shopping weekend.
Julianadorp en Slootdorp
In Julianadorp komt de brandweer al op zaterdag 14 december langs. Zij zijn van 13:00 tot 19:00 uur aanwezig bij de Dorper Kerstmarkt, De Riepel en Loopuytpark. Ook in Wieringerwerf is de brandweer van de partij. Zij zijn tijdens de Lichtjestour Hollands Kroon op 21 december van 15:00 tot 21:00 uur te zien bij mechanisatiebedrijf Voets op de Schelphorst 66 te Wieringerwerf.