
Den Helder – De Koningsdagviering op zaterdag 26 april 2025 zal het Loopuytpark in Julianadorp weer oranje laten kleuren. Deze dag wordt georganiseerd door de Culturele vereniging en er is van alles te beleven.
De dag begint om 08.00 uur met de gezellige kleedjesmarkt, waar bezoekers kunnen rondsnuffelen tussen allerlei leuke spulletjes. Vanaf 10.00 uur barst het spelplezier los met activiteiten als sjoelen, magneetvissen, het zenuwspel en meer. Ook het Rad van Fortuin keert terug, waar deelnemers kans maken op leuke prijzen. Voor kinderen is er een klimladderspel om hun behendigheid te testen.
Clown Sammy zorgt voor vrolijke vouwballonnen en kinderen kunnen hun beste dansmoves laten zien tijdens verschillende optredens. Daarnaast is er de jaarlijkse “versier je fietsoptocht,” waarbij creatief versierde fietsen het park opfleuren. Meedoen? Aanmelden kan tot woensdag 23 april om 17.00 uur via info@deculturele.nl onder vermelding van naam, leeftijd en telefoonnummer.