Hollands Kroon

Fanya wint schilderwedstrijd Galerie Doolaard

Adverentie

Anna Paulowna – Fanja Lochems uit Hippolytushoef is zondag 12 januari de onbetwiste winnares geworden van de door galerie Doolaard georganiseerde schilderwedstrijd, die als thema had “Hier voel ik mij thuis”.

Fanja’s werk – Moeder met kind aan zee – werd door zowel de publieks- als de vakjury als beste beoordeeld. Na zo’n twintig jaar in het drukkerijwerk bezig te zijn geweest heeft Fanja zich met hart en ziel op de schilderkunst geworpen, zowel als leerling als docent. Naast de lessen die zij wekelijks volgt, geeft ze workshops schilderen voor kinderen.

Met de gewonnen prijs hoopt ze zich verder in haar grote hobby te kunnen ontwikkelen.

Toon meer

Ronald Boutkan

Bovenstaand bericht is geplaatst door Ronald Boutkan, algemeen directeur van Regio Noordkop. Ronald woont in Den Helder en is bereikbaar via ronald@regionoordkop.nl of telefonisch via 0643436070.

Wellicht ook interessant

Back to top button