Hollands KroonSport

Chris Lonttoernooi bij Boel Skik

Adverentie

Den Oever – Jeu de boulesvereniging Boel Skik organiseert zaterdag 5 augustus het Chris Lonttoernooi. De competitie is vernoemd naar oprichter Chris Lont.

“Dit toernooi wordt gespeeld sinds het 25-jarig bestaan”, vertelt wedstrijdsecretaris Loes Boerdijk. “Chris doet die dag zelf ook mee. Hij speelt nog steeds en is nog heel actief ondanks zijn leeftijd (88).”

Boel Skik heeft sinds kort bij de entree van het complex een nieuw bord staan, gerealiseerd door Viking Reclame uit Hippolytushoef. De reacties van leden en bezoekers op het opvallende vrolijke bord zijn zeer positief. Bij de club wordt er gespeeld op maandag, woensdag en zaterdagmiddag. Op alle dagen is dat vanaf 13:30 uur. Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie terecht op www.boelskik92.nl.

Toon meer

Albert Bronk

Albert Bronk is sportverslaggever bij Regio Noordkop. Je treft hem bij het voetbal, het wielrennen, hockey, zwemmen, judo en op tal van andere sportieve locaties. Tips, nieuws of suggesties voor Albert? Mail naar sport@regionoordkop.nl

Wellicht ook interessant

Back to top button