Den Helder – Jeu de boulesvereniging Entre Nous uit Den Helder vormde zondag het decor van de slotdag van de districtscompetitie doublette Noordwest van de Nederlandse Jeu de Bond (NJBB). Twee teams van de Helderse club werden kampioen.
Aan deze competities deden veertig teams mee, verdeeld over drie klasses: de hoofdklasse, de eerste klasse en de tweede klasse. Entre Nous deed zelf met drie teams mee, waarvan voor het begin van de dag twee teams bovenaan stonden en dus kampioen konden worden. Spanning volop dus. De wedstrijden begonnen om 10:00 uur en de laatste partij was om 17:00 uur klaar.
Na afloop moest de stand worden opgemaakt door de district wedstrijdleider. Deze gaf na enig gepuzzel het verlossende woord, waaruit bleek dat Henk en Antoinet van Entre Nous kampioen zijn geworden en promoveren naar de eerste klasse. Het tweede team, Marianne Boonstra met Marion Klaassen, eindigden op een gedeelde derde plaats. In de eerste klasse wonnen Leo van Miltenburg en Cees Koppe drie van hun vier wedstrijden. Dit bleek genoeg om het kampioenschap binnen te halen en promoveren naar de hoofdklasse. Het team van Atlantic Boules uit Zaanstad werd kampioen in de hoofdklasse.