Hollands Kroon

Cabriorit door Noordkop bezorgt kwetsbaren mooie dag

Advertentie:

Kop van Noord-Holland – Ruim twintig cabrio’s zullen zaterdag 20 juli in een stoet een rondrit maken over het voormalig eiland Wieringen. Dit doen zij om de bewoners van de Polder Résidence/Polder Hoeve en leden van de Zonnebloem Anna Paulowna/Breezand een mooie dag te bezorgen.

De cabrio’s vertrekken zaterdag rond 10:00 uur vanaf Polder Résidence/Polder Hoeve aan de Stoomweg in Breezand, waarna een mooie ronde over Wieringen volgt. ’s Middags zijn leden van de Zonnebloem Anna Paulowna/Breezand aan de beurt voor een rondrit.

“Het idee voor deze cabriorit is spontaan begonnen”, vertelt medeorganisator Rob Alders, die zelf vrijwilliger is bij de Polder Résidence/Polder Hoeve. “Een van mijn achterburen organiseerde wel eens rondritten met oude motoren. Toen ontstond het idee om dit ook met cabrio’s te doen. Voor ik het wist hadden we al tien deelnemende cabrio’s.” Elke chauffeur neemt één, en soms meerdere, mensen mee.

Jubileum
De cabriorit voor de Polder Résidence/Polder Hoeve en Zonnebloem vindt dit jaar voor de tiende keer plaats. “Het is altijd een feest om dit te mogen organiseren”, aldus Alders. “Er zijn vier cabrio’s die al vanaf de eerste editie meerijden. Ook zijn er mensen die hun cabrio uitlenen, waarna anderen met hun voertuig de rondrit mogen maken.” Na afloop krijgen de deelnemers ter herinnering de foto’s toegestuurd.

Peter Rus

Peter Rus is sinds januari 2023 werkzaam bij Regio Noordkop als journalist. Hij is bereikbaar via peter@regionoordkop.nl en via 0625487127.

Wellicht ook interessant

Back to top button