
Den Helder – Het duurt nog even, maar de datum voor de Halloweenmarkt in de Helderse binnenstad is bekend! Deze vindt plaats op 27 oktober, van 15:00 tot 21:00 uur.
“We hopen dat heel veel heksen, spoken en tovenaars de binnenstad komen opvrolijken”, laat de organisatie weten. “Tijdens het Trick or Treatspel kan de jeugd letters zoeken bij de winkels en moeten zij van de letters een woord maken. Van de aanwezige heksen krijgen zij iets leuks of lekkers. Voor de kinderen die het juiste woord hebben gevonden, wordt door grabbelen ook weer leuke prijzen uitgereikt.” De deelnemerskaarten kunnen worden opgehaald bij de winkels met letters en bij op de kraam tussen Intertoys en Foodstation. Daar zal ook de prijsuitreiking plaatsvinden.
De Halloweenmarkt is in een prachtige griezelsfeer en iedereen wordt gevraagd om ook in spoken-, griezels of tovenaars outfit te komen. Voor het schminken kan het publiek na 17:00 uur terecht in de winkel van Lydia de Loos aan de Spoorstraat 50. Natuurlijk ontbreken ook de vuurkorven niet om zelf Marshmallows te roosteren onder leiding van de Opperheks. Om het geheel compleet te maken is er een echte Halloween schietkraam en een kraam om een lekkere suikerspin te halen.