
Den Helder – De politie is op zoek naar getuigen van een explosie die in de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 maart plaatsvond aan de Jacob Beenstraat in Den Helder. Ook (deurbel)beelden van de explosie of andere relevante informatie is welkom, zo meldt de politie.
De politie ontving rond 02.20 uur (op zondag 16 maart) een melding van de ontploffing. De voordeur van de betreffende woning raakte daardoor beschadigd. Er vielen geen gewonden. De explosie is vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk.
Het incident wordt momenteel onderzocht door de politie. Getuigen en/of beeldmateriaal zijn daarbij van toegevoegde waarde. De politie vraagt inwoners om relevante informatie niet online te delen, maar rechtstreeks met de politie via het contactformulier op de website. Bellen met de opsporingslijn kan ook, via 0800-6070. Liever anoniem? Bel dan 0800-7000 of kijk voor meer informatie op www.meldmisdaadanoniem.nl.