
Kop van Noord-Holland – Ook dit jaar gaan de Lionsclubs Anna Paulowna, Den Helder en Wieringermeer met een gezamenlijke wijnactie geld ophalen voor lokale goede doelen. Dit jaar zijn dat Muziek op Recept (in het Noordwest Ziekenhuis in Den Helder), het Hospice in Den Helder, de Stichting Junior IOT in Alkmaar en het Dorpshuis ’t Skrale End in Westerland.
De Lionsleden hebben zelf mooie wijnen geselecteerd bij wijnimport Bart uit Zuidoostbeemster. De succesvolle Chardonnay-, Chablis- en Merlotwijnen van vorig jaar komen terug. Deze toppers worden aangevuld met prachtige rode en witte wijnen, een Moscato dessertwijn en een lekkere port.
Speciaal voor de oudejaarsavond is een zeer smakelijke Champagne aan het pakket toegevoegd, waarmee het nieuwe jaar uitstekend kan worden begonnen. Nieuw dit jaar is een unieke set Wieringer blond- en tripelbier van de enige brouwerij in de gemeente Hollands Kroon, Nano-brouwerij Halfweeg in Hippolytushoef.
De wijnen en bieren worden via de overkoepelende website www.lions-nhn.nl verkocht. De verkoop start 18 oktober en eindigt op 1 december 2024.