Den HelderVideo

Video: Basisschool Comenius zamelt ruim €10.000 in met glazen huis actie

Advertentie:

Den Helder – Na vier dagen opgesloten te zijn geweest, konden Nathaly Timmerman en haar collega Heleen eindelijk het glazen huis op het schoolplein van Basisschool de Comenius verlaten. Zij hadden zich vrijwillig laten opsluiten om geld in te zamelen voor Metakids, een organisatie die zich inzet voor onderzoek naar metabole ziekten.

Gedurende de week waren er diverse activiteiten georganiseerd om de fondsenwerving te ondersteunen, en veel leerlingen en hun ouders kwamen samen om de finale bij te wonen. Iets voor 17:00 uur donderdagmiddag was het moment aangebroken om het eindresultaat bekend te maken.

Met grote trots onthulde Timmerman, samen met de leerlingenraad, het indrukwekkende bedrag dat was opgehaald: €10.019,40. Dit overtrof alle verwachtingen en markeerde een succesvol einde van de actie, die een belangrijke bijdrage zal leveren aan het onderzoek naar metabole ziekten.

Meer foto’s onder de video.

Calvin Vliegen

Calvin Vliegen is sinds november 2023 als videoverslaggever/editor werkzaam bij Regio Noordkop. Calvin is bereikbaar via calvin@regionoordkop.nl of telefonisch via 06-27656370.

DHfoto

DHFoto is een vaste redactiepartner van Regio Noordkop. Het bedrijf is gevestigd in Den Helder en bereikbaar via 06 - 52 42 12 11

Wellicht ook interessant

Back to top button