Hollands Kroon

Sfeervolle middag op de Boerenlandfair

Advertentie:

Westerland – Op het hoogste punt van het voormalige eiland Wieringen vond zondag 22 juni weer de jaarlijkse Boerenlandfair plaats. In een ontspannen en gemoedelijke sfeer genoten bezoekers van een dag vol landelijke producten, ambacht en ouderwetse gezelligheid. De fair trok, zoals elk jaar, veel belangstellenden uit de regio en bood volop gelegenheid om rond te kijken, te proeven en te ontdekken.

Op het terrein stonden tal van kramen met een gevarieerd aanbod. Er waren verse streekproducten zoals boerenkazen, versgebakken broden, jam, fruit, worsten en het populaire zelfgemaakte gevulde brood. Daarnaast waren er veel handgemaakte en landelijke artikelen te vinden, van houten snijplanken en keramiek, brocante en originele geschenken. Bezoekers namen de tijd om rustig te snuffelen en in gesprek te raken met de makers achter de kramen.

Wie trek kreeg, had ruime keuze. Op meerdere plekken kon men iets eten, zoals een broodje van de barbecue of een portie verse patat. Koffie en thee waren op het terrein verkrijgbaar, wat het voor veel bezoekers een prettig rustmoment maakte tijdens het rondkijken. Voor kinderen was er een kleurwedstrijd georganiseerd, waarmee zij op een leuke manier creatief bezig konden zijn. Ondertussen ontdekten hun ouders het aanbod op de fair of genoten ze van het uitzicht over het Wieringer landschap.

Zuiderzeewerken
Een bijzondere toevoeging dit jaar was de mogelijkheid om op de foto te gaan in het kader van 100 jaar Zuiderzeewerken. Met passende aankleding en achtergrond werd stilgestaan bij dit historische moment en bij de rol van Wieringen als voormalig eiland in dit grote waterbouwkundige project.

Marijke van den Dungen

Marijke is sinds februari 2025 in dienst bij Regio Noordkop als verslaggever / journalist.

Reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Wellicht ook interessant

Back to top button