112

Korte keukenbrand bij de Golfstroom in Den Helder

Advertentie:

Den Helder – Een brand ontstond zondagochtend rond 11:00 uur aan De Garst in Den Helder.

De brand ontstond in een keuken van één van de zelfstandige woningen van woonzorgcomplex de Golfstroom, maar kon snel onder controle worden gebracht. De brandweer werd met spoed opgeroepen, terwijl medewerkers van zorginstelling alvast enkele mindervalide bewoners in veiligheid brachten in afwachting van verdere hulp. Na een eerste inspectie door de brandweer bleek dat er sprake was van aangebrand eten in de keuken van een restaurant.

Gezien de omvang van het zorgcentrum werd opgeschaald en kwamen er meerdere brandweereenheden ter assistentie. De brandweerlieden hebben de situatie veiliggesteld door de aangebrande pan en het eten uit de keuken te verwijderen.

Alicia Vos

Alicia Vos is weekendredacteur- / verslaggever voor Regio Noordkop en Noordkop Centraal. Zij is bereikbaar via de redactie, per e-mail: alicia@regionoordkop.nl en telefonisch via 0625112486.

Wellicht ook interessant

Back to top button