
Hippolytushoef – Tuin de Zonnehoek in Hippolytushoef zet haar deuren open. Op zaterdag 3 en zondag 4 mei is de tuin open van 11:00 tot 17:00 uur. Op afspraak is de tuin te bezoeken voor groepen vanaf 10 personen.
De tuin aan de Sligerweg 127 beslaat een oppervlakte van liefst 1.750 vierkante meter. Juist in deze tijd is er een explosie van kleur te bewonderen. De borders staan er goed verzorgd bij, met volop kleurencombinaties. De kersenboom in de tuin heeft een uitstraling van een gigantisch bruidsboeket. De knoppen van de Gouden Regen (Laburnum) staan op springen en kort daarna laten ze hun prachtige gele bloemtrossen zien.
Bezoekers kunnen nog veel meer te zien en ontdekken, zoals een prachtige collectie geglazuurde plantenpotten. Ook is er ander tuinmateriaal met korting verkrijgbaar, puur om de tuinier het soms zware tuinwerk te verlichten. Op Hemelvaartsdag en tweede pinksterdag kunnen bezoekers terecht van 11:00 tot 17:00 uur. Voor elke bezoeker is er een gratis zakje met verschillende soorten zaden.