Den Helder

Storing Van Kinsbergenbrug, slagbomen dicht (update)

Advertentie:

Den Helder – Wie vrijdagmiddag over de Van Kinsbergenbrug in Den Helder moest had pech, dat kon niet. De brug stond in storing, met als gevolg dat de slagbomen muurvast zaten. Auto’s kunnen er niet meer overheen, fietsers met een beetje acrobatiek nog wel.

De foto is aangeleverd door VVD-raadslid Rogier Bruin, die de inwoners via Facebook voor het euvel waarschuwde. Hij trok bovendien zijn veiligheidsvestje aan en begon spontaan het verkeer te regelen. De oorzaak van de storing is onbekend, maar het kan even duren.

Update
De storingsmonteur moest uit Heerhugowaard komen. Rond kwart over vijf was het gelukt de slagbomen handmatig te sluiten. Het was echt nodig het verkeer dat uit de richting van de Visserbrug kwam tegen te houden bij de afrit naar de Kinsbergenbrug, ook vanwege het aantal auto’s dat naar Texel moest en door hun navigatie rechtsaf de Van Kinsbergenbrug op werd gestuurd.

Rogier Bruin als verkeersregelaar op de brug.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

3 reacties

  1. Geweldig dat Rogier als verkeer regelaar had opgetreden.
    Om 16:50 was de brug weer begaanbaar voor het rij-verkeer. De brug was helaas nog gestremd voor de scheepvaart. Bij test draaien was geconstateerd dat er een stop was doorgepiept. Na vervangen van de stop was de brug weer bedienbaar en was de stremming opgeheven. Dank aan de havenmeester en technische dienst van PoDH en de firma Equans voor het adequaat optreden.

Reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Wellicht ook interessant

Back to top button