
Regio Noordkop – Wietske Wijnants is zaterdag 28 januari tussen 10:00 en 11:00 uur te gast in Stennis met Frank en Dennis. Wijnants is directrice van vier basisscholen, waaronder Villa Kakelbont.
Villa Kakelbont is een openbare basisschool voor leerlingen van 4 tot en met 14 jaar die Nederlands niet als moedertaal hebben. Deze school richt zich op de leerlingen die net in Nederland zijn en nog (bijna) geen onderwijs binnen onze landgrenzen hebben genoten. In Stennis met Frank en Dennis vertelt Wijnants over haar tomeloze energie en passie voor het onderwijs.
Stennis met Frank en Dennis is iedere zaterdag tussen 09:00 en 11:00 uur te beluisteren via radio, tv, Regio Noordkop.nl/live-radio of de Regio Noordkop App.