
Den Helder – Wat begon als een droom om een warme en gezellige plek te creëren, werd voor Hennie, de uitbaatster Café ’t Karrewiel aan de Seringenlaan in Den Helder, al snel overschaduwd door grote tegenslagen. Eerst werd haar café getroffen door een inbraak met groot verlies tot gevolg. Kort daarna verloor ze haar moeder en net toen er weer wat rust leek te komen, werd ze geconfronteerd met het onverwachte overlijden van haar zoon.
Davey Holswilder, regelmatige gast in het café, is een inzamelingsactieactie gestart voor de uitbaatster. “Hennie heeft een ontzettend zwaar jaar achter de rug”, schrijft Holswilder op de inzamelingspagina. “Toch bleef Hennie doorzetten en haar café runnen om haar gasten een warme plek te bieden. Als klap op de vuurpijl bleek haar zoon geen uitvaartverzekering te hebben, waardoor Hennie nu voor enorme kosten staat, terwijl ze zelf gebroken is van verdriet.”
Met de actie wilt Holswilder de uitbaatster helpen om haar zoon een waardig afscheid te geven en haar café overeind te houden. Zijn doel is om een bedrag van € 6.000,- te kunnen overhandigen aan Hennie. Inmiddels staat de teller al op meer dan € 1.000,-. Holswilder hoopt dat meer mensen willen en kunnen doneren: “Steun Hennie in deze moeilijke tijd en help ons haar een hart onder de riem te steken. Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil.”
Wie iets wilt bijdragen aan de inzamelingsactie, kan dat doen via GoFundMe.