Hollands Kroon

Lions verrassen Speeltuinvereniging Helderse Buurt

Advertentie:

Hippoytushoef – Lionsclub Wieringermeer heeft met succes geld ingezameld voor Speeltuinvereniging Helders Buurt in Hippolytushoef tijdens de Boerenlandfair in Westerland afgelopen juni 2024 en wist hiermee een mooie cheque te overhandigen aan de speeltuinvereniging.

Tijdens het evenement verkochten de leden van de Lionsclub populaire Wieringer producten: uniek bier van Brouwerij Halfweeg, de bekende Vikingolie, verse melk van Boer Reijer en droge worst van Slagerij John Neidhöfer.

De opbrengst, een cheque van €650,-, werd door clubpresident Dirk Boersen overhandigd aan Eline Bijl-Hermans, vice-voorzitter van de speeltuinvereniging. “Kinderplezier ondersteunen is het mooiste wat er is,” aldus Boersen. Bijl-Hermans bedankte de Lionsclub hartelijk en benadrukte dat de bijdrage zeer welkom is voor de actieve vereniging, die al sinds 1952 een veilige speelplek biedt. “Samen met andere giften hebben wij dit speelhuisje kunnen kopen voor de kinderen!”

Koffiepuntinzameling
Boersen voegt toe dat de Lionsclub ook actief is met acties als de Douwe Egberts Koffiepunteninzameling, de Kale Takkenloop en de jaarlijkse Wijnactie samen met clubs uit Den Helder, Anna Paulowna en Texel. Hij bevestigt: “Ook op de komende Boerenlandfair op 22 juni verkopen we deze Wieringer producten weer voor lokale goede doelen!”

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

Reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Wellicht ook interessant

Back to top button