Sport

Amber Viskil met Nederlands dames rugbyteam naar Wales

Advertentie:
Den Helder – Op haar 18e verjaardag vertrok Amber Viskil met het Nederlandse rugbyteam onder 18 naar Wales voor een week wedstrijden en trainingen. Na aankomst speelde het team 3 wedstrijden tegen andere nationale teams, te weten Wales, Schotland en de Verenigde Staten.
De Helderse jongedame mocht dit jaar al eerder het land vertegenwoordigen tegen België, een wedstrijd die toen overtuigend werd gewonnen. Om het team op een hoger niveau te krijgen is er nu gekozen voor een trainingskamp samen met Wales, Schotland en de VS.
Bij de start van de trainingsweek speelden de teams korte wedstrijden tegen elkaar om het startniveau te bepalen. De resultaten voor de Nederlandse dames was tegen Wales een gelijkspel met 5-5, tegen Schotland een nipt verlies van 7-10 en als laatste tegen de sterke VS een verlies met 24-0.
De rest van de week staat in het teken van teamtrainingen en skills, waarna zaterdag gekeken wordt of er verbetering te zien is bij de teams. Het Nederlandse rugbyteam speelt zaterdag om 11:00 uur (Nederlandse tijd) tegen Schotland.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

Wellicht ook interessant

Back to top button