Uitgaan

Bigband ‘Frankie goes to’ komt naar de Keesschuur

Advertentie:

Anna Paulowna – Bigband ‘Frankie goes to’ staat zondag 1 december op het podium van de Keesschuur in Anna Paulowna. De show begint om 14:00 uur.

‘Frankie goes to’ is een vaste en graag gehoorde gast in de Keesschuur. De band, die in 2004 het levenslicht zag, bestaat uit een kleine twintig personen en staat onder leiding van Frank van Gemert. Hij kan het niet laten om af en toe zelf een solo op de trombone weg te geven.

De bigband onderscheidt zich, door niet alleen kalm, swingende en dansbare bigbandklassiekers te spelen, maar ook modernere funky en latin stukken komen aan bod. Ieder bandlid laat zich ook als solist horen.

Adres
Het atelier van de Keesschuur is 1 december vanaf 13:00 uur geopend. Het concert begint om 14:00 uur. De Keesschuur is gevestigd aan Middenweg 9b in Anna Paulowna. Het optreden is gratis te bezoeken.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

Wellicht ook interessant

Back to top button