
Julianadorp – Winkelcentrum Dorperweerth heeft recent een flinke metamorfose ondergaan met de uitbreiding van de Vomar. De supermarkt is 150 vierkante meter groter geworden, heeft een prettige uitstraling en is enorm gemoderniseerd.
Maar er is meer, de buitenzijde van het winkelcentrum krijgt een upgrade in een fraaie lichte steen. Ook wil ontwikkelaar Hoorne Vastgoed de gehele buitenruimte aanpakken. Zo zijn er plannen voor extra fietsnietjes, zitelementen rond groenvoorzieningen en laadpalen voor fietsen en auto’s. Deze plannen staan gepresenteerd op een groot bord in het winkelcentrum.
De plannen zijn echter wel nog onder voorbehoud. De gemeente Den Helder moet hierover nog een aantal besluiten nemen. Bart van der Willik, projectmanager bij de gemeente, zegt dat de betrokken partijen goed met elkaar in gesprek zijn over het ontwikkelen van een definitief plan.