Den HelderVideo

Video: Feestelijk ontvangst voor deelnemers Strand6Daagse in Huisduinen

Advertentie:

Den Helder – De deelnemers van de Strand6Daagse hebben hun eindbestemming bereikt en zijn vanmiddag gearriveerd in Huisduinen. Tussen 11:00 en 15:00 uur werden zij feestelijk onthaald op het Dorpsplein door vrienden en familie.

Deze 65e editie van de wandeltocht was opnieuw een groot avontuur. De wandelaars legden in totaal ongeveer 140 kilometer af, verdeeld over zes dagen, en overnachtten onderweg in kleine tentjes. Dit jaar was de jongste deelnemer slechts 11 jaar oud, en hij nam voor het eerst deel aan deze uitdagende wandeltocht.

Deelnemers mochten het welbekende flesje zand ophalen bij de finish en deden daarna gezamenlijk een drankje na. Het was weer een feestelijke sfeer.

Alicia Vos

Alicia Vos is weekendredacteur- / verslaggever voor Regio Noordkop en Noordkop Centraal. Zij is bereikbaar via de redactie, per e-mail: alicia@regionoordkop.nl en telefonisch via 0625112486.

1 reactie

  1. Dat is weer leuk nieuws. En de organisatie mag ook trots zijn op zichzelf. Tot in de puntjes verzorgd zeggen de laatste heren. Blijft een heel leuk evenement!!

Wellicht ook interessant

Back to top button