Oudeschild – Spar Kalverboer in Oudeschild is sinds donderdag 26 november weer helemaal open na een verbouwing van twee weken.
De verbouwing betekent een hele andere inrichting in de supermarkt, waar in het midden een ‘broodeiland’ te vinden is. Ook is meer ruimte vrijgekomen voor groente en vlees. Daarnaast verkoopt Spar Kalverboer niet alleen verse belegde broodjes meer, maar nu zijn er ook vers belegde pizza’s te verkrijgen.
Het was de eerste verbouwing voor Spar Kalverboer. De winkel aan de Vlamkast 15 ging open in 2011 en negen jaar later heeft de supermarkt een anderen indeling gekregen. Voorheen was de supermarkt te vinden in de Ruyterstraat 27. De Spar hoopt hiermee de inwoners en toeristen te vermaken in de winkel en de klanten met nog meer energie en passie te helpen.