112

Brandweer houdt drankrijder aan

Advertentie:

Hollands Kroon – De brandweer is er niet alleen voor brand en ongevallen. Donderdag hielden ze een automobilist tegen die onder invloed was van alcohol.

De brandweer zag een auto in de berm staan en na een gesprek bleek de bestuurder naar drank te ruiken. Hij vertrok richting het politiebureau in Wieringerwerf. Daar heeft de brandweer de auto geblokkeerd en de politie ingelicht. De bestuurder bleek onder invloed en zijn rijbewijs is ingevorderd. Het voertuig is in beslag genomen en hij wordt aangemeld bij het CBR voor een onderzoek naar rijgeschiktheid.

Het alcoholgehalte voor ervaren bestuurders is strafbaar vanaf 220 Ugl en deze bestuurder blies 1360 Ugl.

Cor Lont

Dit bericht is geplaatst door Cor Lont. Ik ben al vele jaren op vrijwillige basis werkzaam bij de omroep. Mijn taak is het schrijven van allerlei artikelen en het maken van korte videoreportages. Ik ben bereikbaar via cor@regionoordkop.nl.

Wellicht ook interessant

Back to top button