
Den Helder – De gemeente Den Helder is bezig met een grote schoonmaak door zwervende voertuigen uit de openbare ruimte te verwijderen. Onder meer een scooter, kano en aanhangwagens zijn in beslag genomen. De gemeente verzoekt de eigenaren hun spullen binnen dertien weken op te halen, anders worden ze verkocht of vernietigd.
Werknemers van de gemeente vonden onder meer een zwervende kano in de Bassingracht, een scooter wrak nabij de Jan Verfailleweg ten hoogte van Mariëndal, een boottrailer op de openbare parkeerplaats aan het Nieuwe Diep en een aanhangwagen op een stuk groen nabij Kruiswin 1117 te Julianadorp.
De gemeente Den Helder geeft de eigenaren van de in beslag genomen voertuigen dertien weken de tijd zich te melden bij de gemeente. Dat kan via het e-mailadres: a.van.splunter@denhelder.nl. Als de eigenaar zich niet tijdig meldt, gaat het college over tot executieverkoop of vernietiging van het voertuig.