Uitgaan

Zeilcursus voor kinderen bij Marine Watersport Vereniging

Advertentie:

Den Helder – Het nieuwe zeilseizoen gaat in maart weer van start. De Marine Watersport Vereniging uit Den Helder organiseert gevarieerde zeilcursussen voor kinderen vanaf 8 jaar, met of zonder zeilervaring.

Vanaf maart leren de cursisten op vier zaterdagochtenden alles over zeilen in het clubschip de Albatros in Den Helder. Na genoeg kennis te hebben opgedaan gaan de kinderen op zondagen in april, mei en juni echt het water op. Op het Amstelmeer leren zij zeilen in één van de volgende bootjes: Optimist, RS Feva of RS Neo. Iedereen, ook zij die geen connectie hebben met de marine, is van harte welkom om zich aan te melden als jeugdlid.

Inschrijven voor het nieuwe zeilseizoen kan tot 1 maart via de website van de Marine Watersport Vereniging. Voor meer informatie of vragen kunnen belangstellenden per mail contact opnemen met Daan Bakker, voorzitter van de jeugdcommissie: jeugd@marinewatersport.nl.

Redactie Regio Noordkop

Onder 'Redactie Regio Noordkop' staan door de redactie zelf geschreven berichten, maar ook artikelen die ons door derden zijn aangeleverd, zoals (en al dan niet bewerkte) persberichten en dergelijke. Ook iets melden? Stuur een bericht aan nieuws@regionoordkop.nl. De redactie is telefonisch te bereiken via 0223-684609. Het bezoekadres is Torplaan 4, 1785BA Den Helder. Loop gerust binnen, de koffie staat klaar!

Reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Wellicht ook interessant

Back to top button