Julianadorp – Mede in overleg met de Reddingbrigade is de nieuwjaarsduik in Julianadorp afgelast. Daarmee volgt de organisatie andere duiken in het land, waar al eerder een streep door ging. De voorspellingen zijn storm met golven tot zeker drie meter hoogte en dan is een feestelijke nieuwjaarsduik niet verantwoord.
“De veiligheid van onze deelnemers staat altijd voorop”, aldus de Culturele Vereniging Julianadorp. “We zijn teleurgesteld dat we de duik niet kunnen laten doorgaan, maar we willen geen enkel risico nemen met de veiligheid van onze deelnemers.” De Culturele Vereniging Julianadorp wil graag Billy Bob, Paal 6, Unox, RVS Lijfstijl, Van Lierop adviesgroep Makelaardij en ijsclub Julianadorp bedanken voor hun steun en bijdrage aan het evenement. “Ook willen we de Reddingsbrigade Julianadorp, gemeente Den Helder, Agrifirm en KNV EHBO Koegras bedanken voor hun bijdrage in de voorbereidingen van het evenement.”
De Culturele Vereniging Julianadorp hoopt dat de duik volgend jaar wel doorgang kan vinden. Het wordt dan de 50e editie.